Ege'de Sonsöz
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
'Turnike'nin şifresi: Erbil ile Oktar aynı karede!
Magazin
11 Haziran 2024 Salı 15:12

'Turnike'nin şifresi: Erbil ile Oktar aynı karede!

'Turnike' isimli yeni yarışma programını sunacağı açıklanan Mehmet Ali Erbil'in Adnan Oktar'la fotoğrafının çıkması sosyal medyada gündem oldu. Adnan Oktar'ın kadınları kandırarak cemaatine eklediği sisteme 'turnike sistemi' deniliyordu.

'Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz. Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun' sözleri ile gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'in suç örgütü lider Adnan Oktar ile fotoğrafları ortaya çıktı.

Adnan Oktar operasyonunun "şifrelerini" anlattığı Turnike isimli kitabın yazarı Hakan Erol da Mehmet Ali Erbil ile Adnan Oktar’ın fotoğrafını paylaştı.

Mehmet Ali Erbil'in yeni başlayacağı programın isminin "Turnike" olması dikkat çekti.

Erol sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Peki, bugün Erdoğan’a 'teşekkür' eden Mehmet Ali Erbil’in, dün Adnan Oktar’ın köşküne kadar gidip fotoğraf çektirdiğini biliyor muydunuz? Bir 'kedicik' Whatsapp yazışmasını da ekleyelim: "Hocayı görmek istiyorum dediğini duydum maşallah" #Turnike #MehmetAliErbil #AdnanOktar" ifadelerini kullandı.

Erol'un paylaştığı fotoğraf şöyle:

Mehmet Ali Erbil, "20 yıldır ayda bir hastaneye yatıp ilaç alıyorum. SSK’lıyım, devletime hizmet verdim. Devletim de bana sahip çıkıyor. İlaçlarımı karşılıyor. Allah devletimizden razı olsun, sağlık sistemimiz çok iyi" dedi.

Los Angeles’ta hastalandığında götürüldüğünü hastanede 2 saate yakın bekletildiğini anlatan Erbil, "Yatıp kalkıp sağlık sistemimize teşekkür etmeliyiz. Cumhurbaşkanımızdan da, Sağlık Bakanımızdan da Allah razı olsun" diye konuşmuştu. (Cumhuriyet)

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git